pet portrait

Weź udział w licytacji i wesprzyj bezdomne zwierzaki!

133 - tyle dzieł polskich Artystów i Artystek znajdziesz na tegorocznym Pet Portrait. Grafiki, ilustracje, obrazy, hafty, ceramiki - psygarnij coś dla siebie!

Zobacz wszystkie licytacje
Kot w okularach przeciwsłonecznych

Dogrywka

Nie udało Ci się wylicytować żadnej pracy w tegorocznej edycji Pet Portrait? Głowa do góry, nic straconego! Nie przegap ostatniej szansy i już teraz wylicytuj jedną z 15 wspaniałych zwierzakowych prac. W drugiej turze licytacji możesz również zakupić nasze „cegiełki” autorstwa Muflon Studio - to do list oraz planery w dwóch wersjach kolorystycznych. Dogrywka licytacji odbywa się w dniach 5 - 9 XII do godziny 20:00 na platformie Allegro Charytatywni. Trzymamy kciuki za udane licytacje!

Wylicytowane

Plakaty, obrazy, ceramika, a nawet haft! Wszystkie przedstawione poniżej zwierzakowe dzieła podczas tegorocznej edycji Pet Portrait, zdołały odnaleźć swojego właściciela i tym samym pomogły wesprzeć Rasowego Kundla. Ich widok cieszy nie tylko oko, ale także duszę - jako że są one niezaprzeczalnym symbolem dobra i chęci niesienia pomocy. Mamy nadzieję, że pozostaną nie tylko symbolem pasji i dobra, ale dla wielu staną się także inspiracją. Zainspiruj się i pozwól kolejnej pracy dołączyć do tego zacnego grona!

To już wszystkie licytacje na naszej stronie. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej informacji o konkretnym dziele możesz kliknąć na któreś z powyższych dzieł lub kliknąć poniższy przycisk, aby sprawdzić wszystkie nasze aukcje na Allegro Charytatywni.

Zobacz wszystkie licytacje

Żadne z dzieł nie wpadło ci w oko, a chcesz pomóc zwierzakom?

Możesz kupić specjalnie zaprojektowaną, na taką okazję, wirtualną cegiełkę i wspomóc los zwierzaków w schroniskach. Po wpłacie kilku złotych na cel naszej akcji otrzymasz specjalnie zaprojektowany przez Nas Planer, który może Ci pomóc w rozplanowywaniu twojego tygodnia.

Kup cegiełkę